Altaylı Efe Sarıkaya Türkiye U18 Milli Takımı’na davet edildi
![](https://habersorgun.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/altayli-efe-sarikaya-turkiye-u18-milli-takimina-davet-edildi-GgLy3NKw.webp)
Altay’ın genç futbolcusu Efe Sarıkaya, Özbekistan’da oynanacak hazırlık maçları için Türkiye U18 Milli Takımı aday kadrosuna davet edildi.
Spor Toto 1. Lig takımlarından Altay’ın 17 yaşındaki oyuncusu Efe Sarıkaya, siyah-beyazlı grupta gösterdiği başarılı performans nedeniyle milli davet aldı. Stoper ve sol bek görevlerinde bulunan Efe, 15-19 Haziran 2023 tarihlerinde Özbekistan’da oynanacak U18 Milli Takım hazırlık maçlarının aday kadrosuna davet edildi. Siyah-beyazlı kulüp, takımına da başarılar diledi. genç oyuncu resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Genç ve başarılı futbolcumuz Efe Sarıkaya, 15-19 Haziran 2023 tarihlerinde Taşkent’te oynayacağı Özbekistan U18 A Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edilmiştir. Efe ve Tüm U18 Milli Takımımıza başarılar diliyoruz” dedi. – İZMİR